دکمه «Enter» را برای در کردن این قسمت و نمایش محتوا بزنید.

گروه آموزشی زبان انگلیسی دوره دوم متوسطه استان سیستان و بلوچستان

ویژه

برنامه عملیاتی گروه آموزشی زبان انگلیسی استان

برنامه عملیاتی گروه آموزشی زبان انگلیسی دوره دوم متوسطه استان سیستان و بلوچستان در سال تحصیلی ۹۷ – ۹۸ از پیوند زیر قابل دریافت است.

برنامه_عملیاتی_سیستان_وبلوچستان۹۷

Training English Websites

 Training English websites

۱٫ Podcasts In English: http://podcastsinenglish.com/

۲٫ British Council: https://learnenglish.britishcouncil.org/…/elementary-podcas…

۳٫ Study TV: http://studytv.vn

۴٫ ELT Podcast: http://eltpodcast.com/

۵٫ English LingQ: http://englishlingq.com/

۶٫ BBC: http://www.bbc.co.uk/podcasts/series/tae

۷٫ VOA: http://learningenglish.voanews.com/podcast/0.html

۸٫ ESL CuLips: http://esl.culips.com/

۹٫ Better@English: http://www.betteratenglish.com/be-episode-archives

۱۰٫ Teacher Luke: http://teacherluke.co.uk/

۱۱٫Business English Podcast: http://www.businessenglishpod.com/

۱۲٫ Splendid Speaking: http://splendidspeaking.podomatic.com/

۱۳٫ History of English Podcast: http://historyofenglishpodcast.com/

۱۴٫ Pronuncian: http://www.pronuncian.com/Podcast/

۱۵٫ English Fluency Now: http://englishfluencynow.com/podcast/

۱۶٫ English Teacher John: http://englishteacherjohn.com/podcast/

۱۷٫ ESL Podcast: http://www.eslpod.com/website/show_all.php

۱۸٫ English Club: https://edition.englishclub.com/category/podcasts/

۱۹٫ Connection Not Perfection: http://allearsenglish.com/episodes/

۲۰٫ US Department of State: http://americanenglish.state.gov/…/voa-podcasts-shows-speci…

۲۱٫ Gentlemint Podcast: http://podcast.gentlemint.com/

۲۲ Podcast of ice and fire: http://podcastoficeandfire.com/

۲۳٫ Podcast Blaster: http://www.podcastblaster.com/directory/Games-Hobbies/

۲۴٫ Defeat the drama: http://podcast.defeatthedrama.com/

۲۵٫ Podcast Land: http://podcastland.com/podcasts/73624/ready-player-2

۲۶٫ Serial Podcast: http://serialpodcast.org/

۲۷٫ ۱۰۰ words podcast: http://100wordspodcast.com/

۲۸٫ Read to lead podcast: http://readtoleadpodcast.com/

۲۹٫ Learn out loud: http://www.learnoutloud.com/…/Better-at-English-Podca…/۲۸۲۴۶

۳۰٫ ۴۸ days: http://www.48days.com/category/48-days-podcast

کسب رتبه نخست کشوری در جشنواره کلیپ آموزشی توسط خانم شهرزاد شیخ زاده

 

با سلام و عرض ادب،

ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش سرگروه های محترم درس زبان انگلیسی استان های سراسر کشور و همچنین کلیه همکاران عزیز شرکت کننده در فراخوان های دبیرخانه، با اطلاع می رساند که با توجه به بررسی های انجام یافته براساس شاخص های تعیین شده در دستورالعمل های برنامه عملیاتی، نتایج جشنواره ها و مسابقات بحضور ارایه می گردد: لازم به ذکر می باشد که حائزین رتبه، مورد تشویق و تقدیر از طرف دبیرخانه زبان انگلیسی مستقر در اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل قرار خواهند گرفت.

با احترام دبیرخانه کشوری

ارزیابی گروه‌های آموزشی مناطق

با سپاس فراوان از همکارانی که در پیشبرد اهداف و تحقق برنامه عملیاتی  در سال تحصیلی ۹۷ – ۹۶ گروه آموزشی زبان انگلیسی استان سیستان و بلوچستان را یاری نمودند، بدین وسیله نتایج رتبه بندی گروه‌های آموزشی مناطق بر اساس میزان مشارکت در اجرای برنامه عملیاتی به شرح ذیل اعلام می‌گردد. توفیق روز افزون برای تمام همکاران و فعالان حوزه تعلیم و تربیت در راستای ارتقاء سطح کیفی آموزش استان را از درگاه پروردگار خواستاریم.

ردیف رتبه منطقه / ناحیه
۱ رتبه اول ناحیه ۲ زاهدان
۲ رتبه دوم سراوان
۳ رتبه سوم چابهار
پوسته Mission News توسط Compete Themes.