دکمه «Enter» را برای در کردن این قسمت و نمایش محتوا بزنید.

نوشته‌ها منتشر شده در دسامبر 2014

تهیه پاورپوینت

با سلام و احترام

       گروه آموزشی زبان انگلیسی دوره دوم متوسطه در نظر دارد یک دوره مسابقه تدریس ویژه دبیران مذکور از موضوعات کتاب زبان انگلیسی ۳ به صورت تهیه پاورپوینت بر اساس جدول پیوستی برگزار نماید.شایسته است ضمن اطلاع رسانی اقدام لازم نسبت به ارسال آثار همکاران محترم در قالب لوح فشرده از طریق مکاتبات اداری و یا پست الکترونیک:

((sbenglishdepartment1390@yahoo.comتا مورخ ۱/۱۲/ ۹۳ به این  اداره کل صورت گیرد.

 

فراخوان مقاله

با سلام و احترام

       گروه زبان انگلیسی دوره دوم متوسطه استان در راستای برنامه عملیاتی خود در نظر دارد یک دوره مسابقه مقاله نویسی ویژه دبیران رشته مذکوربرگزار نماید، شایسته است ضمن اطلاع رسانی اقدام لازم نسبت به جمع آوری و ارسال آثار همکاران محترم به صورت فایل wordاز طریق مکاتبات اداری و یا پست الکترونیکی sbenglishdepartment1390@yahoo.com تا مورخ۲۵/۱/ ۹۴به این اداره کل صورت گیرد.ضمناً دبیران محترم می توانند برای اطلاعات بیشتر به سایت www.samanketab.roshdmag.ir مراچعه نمایند.

« لازم به ذکر است که مقالات برتر ضمن تقدیر کتبی به دبیرخانه راهبری ارسال می گردد.»

 

 

 

طراحی، تدوین و تالیف یک درس برای کتاب زبان انگلیسی

با سلام و احترام
گروه آموزشی زبان انگلیسی استان در راستای اجرای برنامه عملیاتی خود در نظر دارد که در طراحی ، تدوین و تالیف یک درس از کتاب زبان انگلیسی پایه اول دوره دوم متوسطه بر اساس محتوی آموزشی کتب جدیدالتالیف دوره اول متوسطه و برنامه درس ملی در حوزه یادگیری زبان های خارجی مشارکت نماید.لذا شایسته است ضمن اطلاع رسانی اقدام لازم نسبت به ارسال آثار همکاران محترم برای درج در کتاب مذکور به صورت فایل WORD تا مورخ ۱۵/ ۱۰/ ۹۴ از طریق مکاتبات اداری یا پست الکترونیکی ((sbenglishdepartment1390@yahoo.com به این اداره کل صورت گیرد.
لازم به ذکر است که قالب ذیل به عنوان نمونه برای طراحی، تدوین و تالیف یک درس معرفی می گردد..

۱۰ ۹ ۸ ۷ ۶ ۵ ۴ ۳ ۲ ۱
Vocabulary Skill-based tasks Structures Functions Title (theme) Pages Lesson
Writing Reading Speaking Listening
۱
۲

توضیحات
۱- ترتیب دروس ۲-شماره صفحات ۳ – عنوان انتخاب شده برای هر درس ۴- کارکردهای ارتباطی زبان در زمینه مهارت های کاربردی زبان ۵- مقولات و مباحث دستوری و گرامری که در سطح دوره دوم متوسطه و همسو و در امتداد با مباحث دستوری و گرامری کتاب های زبان انگلیسی دوره اول متوسطه بوده و زمینه ساز پیشرفت در سطوح بالاتر باشد ۶- ۷-۸-۹- این قسمت در برگیرنده چهار مهارت اصلی یادگیری یک زبان می باشد و تمرینات و taskهای متناسب با سایر بخش های یک درس ارایه گردد.۱۰- واژگان و اصطلاحات جدید در هر درس .

گزارش کارکاه

<
با یاری خداوند بزرگ، گروه آموزشی زبان انگلیسی دوره دوم متوسطه جلسه هم اندیشی دبیران نواحی ۱ و ۲ زاهدان را پیرامون نقد روش های تدریس ، بررسی کتاب انگلیسی ( ۳ ) از ساعت ۱۶ روز دوشنبه مورخ۱۰/۹/ ۹۳ در محل گروه تکنولوژی و گروههای آموزشی استان با حضور دبیران زبان انگلیسی نواحی ۱ و ۲ زاهدان برگزار نمود. در این کارگاه پس از تلاوت قرآن مجید حسنعلی کدخدا ضمن تشکر و قدر دانی از همکارانی که در سال گذشته با گروههای استان همکاری لازم را داشته اند ،به تشریح برنامه عملیاتی گروه استان در سال جاری پرداخت و سپس با همکاری اعضای گروه نیما نوری و حمیرا برنایی به بررسی کتاب سوم و روش های تدریس پرداختند .در این جلسه اختلاف نظر در بین همکاران در باره بعضی از تمرینات وجود داشت که هماهنگی های لازم صورت گرفت. این کارگاه در ساعت ۳۰/۱۸ به پایان رسید.
گروه زبان انگلیسی متوسطه دوره دوم استان سیستان و بلوچستان

شیوه نامه طراحی آموزشی

با سلام و احترام
گروه زبان انگلیسی استان در راستای اجرای برنامه عملیاتی خود در نظر دارد با همکاری دبیران محترم زبان انگلیسی دوره دوم متوسطه با توجه به برنامه درسی ملی جمهوری اسلامی ایران در حوزه تربیت و یادگیری زبان های خارجی در دوره متوسطه اول و دوره متوسطه دوم به بررسی طولی و عرضی درس یک کتاب هفتم از سری کتاب های Prospect متوسطه دوره اول بپردازد و ارتباط موجود بین کتاب های جدیدالتالیف ( زبان انگلیسی دوره متوسطه اول Prospect ) و کتاب های موجود ( زبان انگلیسی دوره متوسطه دوم که در حال آموزش و یادگیری در نظام آموزشی کشور است ) را بررسی نماید. لذا شایسته است ضمن اطلاع رسانی نسبت به جمع آوری و ارسال نقد و بررسی های همکاران از طریق ایمیل گروه زبان ((sbenglisgdepartment1390@yahoo.com یا در قالب لوح فشرده حداکثر تا تاریخ 15/ 11/ 93 اقدام گردد.

بر روی شیوه نامه طراحی آموزشی کلیک کنید.

گزارش جلسه

جلسه گروه آموزشی زبان انگلیسی متوسطه دوم استان سیستان و بلوچستان در مورخه 1393/9/10 در محل گروههای آموزشی استان برگزار گردید.در این جلسه در خصوص برنامه عملیاتی گروه ،روش های ارتقای کیفیت آموزش درس زبان و چگونگی استفاده از کلینک مجازی اطلاع رسانی گردید. سپس کارگاه آموزشی به منظور ” نقد و بررسی کتاب سوم” برگزار گردید.مشکلات موجود در کتاب بررسی و راه حل های علمی ارایه شد.

پوسته Mission News توسط Compete Themes.